1 / 4
Емитер
1.200 МКД
31.03.2022 20:02

Велес / Велес

Се продаваат 24 броја од списанието Емитер, единственото македонско списание за наука и техника. Броевите се од септември 2005 до јануари 2008 год сочувани во целофан со додатоците кои следувале со секој број соодветно. Комплет 1200 ден.

Категорија: Книги и литература / Списанија и магазини

Се продава од:

Ziko
Потврден огласувач
075787801
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам