1 / 8
JAMAHA 10F (SR125)
800 €
31.07.2021 22:21

Гази Баба / Скопје

Марка:

Yamaha

Вид:

Чопер / Chopper

Година:

1984

Модел:

Coper

Prodavam motocikl JAMAHA model 10f (SR125). Motociklot e so zafatnina na motorot od 125cc i silIna na motorot od 12 hp, istiot e proiveden 1984 godina I e vo odlicna sostojba.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Dimitar
Потврден огласувач
070902473
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам