1 / 2
Se prodava profesionalna Palachinkara Empero
По Договор
01.12.2022 08:46

Гази Баба / Скопје

Se prodava Palachnkara Empero vo super sostojba koristena kratok period. Cena.po dogovor,broj za kontakt 077957972 Bojan
078338200 Nenad

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од:

Bojan
Потврден огласувач
077957972
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам