1 / 12
Се изнајмува нов стан во центарот на Охрид
1 €
1.200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.09.2022 13:46

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

55 m²

Греење:

Друго

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Луксузен

Лифт:

Да

Година на градба:

2021

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Исток

Се изнајмува стан во центарот на Охрид за КРАТОК ПРЕСТОЈ , наспроти полицијата . Станот е комплетно опремен со една спална соба , комплетно опремена кујна ( фрижидер , шпорет , тостер , нес кафе апарат , садови ) , бања ( машина за перење алишта ) , wi-fi интернет , лцд телевизор , кабелска телевизија , сушарка , фен , пегла .
За цена и други подетални информации може да нè побарате на тел. број : 075322859 секој ден од 8h - 22h

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Nenad
Потврден огласувач
075322859
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам