1 / 2
Kuka vo karbinci
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.09.2022 12:40

Штип / Штип

Број на соби:

4

Квадратура:

120 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

1000 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1980

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Karbinci

Kuka vo karbinci.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Viki
Потврден огласувач
72221801
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам