1 / 4
Апартмани во стариот дел на град Охрид
1 €
04.12.2022 12:47

Охрид / Охрид

Апартманите "Пендик" се наоѓаат во стариот дел на градот во близина на Античкиот Театар, Самоиловата тврдина и црквата Св. Софија. Секој од апартманите има сопствена кујна, сопствен тоалет и балкон. Апартманите се целосно опремени, имаат сопствен паркинг пред објектот, голема градина, постојано топла вода и Wi-Fi. За повеќе информации јавете се на бројот на огласот и нашиот тим ќе Ви одговори на сите ваши прашања.

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Marija
Кузман Капидан
Потврден огласувач
078/239/168
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам