1 / 1
Volan e60 530d so airbag
4.000 МКД
Цената е фиксна
26.07.2022 16:27

Виница / Виница

Марка:

BMW

Модел:

E60

Tип на делови:

Управниот /Серво /волан

Volan od 530d e60 komplet so airbag

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
078349459
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам