1 / 4
25.4mm Tweeter Voice Silk Diaphragm 8 Ohm
150 МКД
Цената е фиксна
21.07.2022 00:32

Бутел / Скопје

Испраќам по карго    

*** Za informacii posle 15:00 casot na telefon ili Viber !!! ***
Prodavam membrani za visokotonci ;
-- 25.4mm (1 inch ) Tweeter Voice Coil Silk Diaphragm 8 Ω

2 membrana .... 300 den
4 membrani ..... 500 den
10 membrani .... 1200 den

***** VIDETE GI SITE MOI OGLASI *****

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам