1 / 2
Kirby Sentria
380 €
16.08.2022 12:59

Карпош / Скопје

🌟Najdobrata Svetska prafosmukalka Kirby Sentria Malku koristena vo domasni uslovi ,
Perac cetki novi neotpakuvani ,
Idealna za Sekoj dom, moznost za otpocnuvanje biznis ,
,cistenje na hoteli ,hemisko cistenje ,itn Cena smesna 380 € ,kupena e 2500
Tel 02/3080302
Tel 02/2080302


Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Правосмукалки

Се продава од:

Natasha
Потврден огласувач
023080302
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам