Барам стан -Kërkoj një banesa
200 €
Цената не е фиксна
15.06.2021 07:59

Струга / Струга

Број на соби:

3

Квадратура:

80 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Барам стан со 3 соби и мебел. Јас ќе изнајмувам стан за една година

Категорија: Недвижности / Станови

Се бара од:

MURAT AKBIYIK
Потврден огласувач
071275581
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам