Se bara zena za redovno odrzavanje apartmani
1 МКД
28.06.2021 09:53

Охрид / Охрид

Категорија:

Туризам и угостителство

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Se bara zena za redovno odrzavanje na apartmani vo naselba Dolno Konjsko, po moznost so rabotno iskustvo. Rabotno vreme 9:00-15:00, 6 dena vo nedelata. Tel. 076252484

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Boro
Потврден огласувач
076 404 521
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам