1 / 7
Kaciga za Velosiped Pro, 49cm - 54cm S/M
19 €
09.05.2022 21:29

Гостивар / Гостивар

Состојба на предмет
Нов

Kaciga za Velosiped 🚴🏽‍♂️
• Marka:Pro
• So svetlo
• Uvoz Germania 🇩🇪
• Proizvodstvo Germania 🇩🇪
• Nova
• Golemina :49cm - 54cm ⬅️➡️ S/M/
• Tezina : 270g ⚖️
• Cena:19€||1199den
• Isprakamk so Kargo niz cella Makedonija🚚
• Kontakt 070613618 ♈️viber

Категорија: Спортска опрема и активности / Останато

Се продава од:

Winter Sports Shop Gostivar
https://www.google.com/maps/place/Winter+Sports+Shop+Gostivar/@41.7940871,20.9000103,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x135159b5cdaaccb5:0xd5b744254564c3bf!8m2!3d41.7940871!4d20.902199
Потврден огласувач
070613618
Испрати Е-маил до огласувачот

Saddle various brands

25 €

Pumpa za Velosiped

1199 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам