1 / 12
Kacigi za Velosiped DUNLOP, 52cm~61cm S~XL
20 €
15.06.2021 13:02

Гостивар / Гостивар

Состојба на предмет
Нов

Kacigi za Velosiped 🚴🏽‍♂️
• Marka:DUNLOP
• Uvoz Germania 🇩🇪
• Proizvodstvo Netherlands 🇳🇱
• Novi
• Golemini:
• 52cm - 55cm ⬅️➡️ S/M
• 55cm - 58cm ⬅️➡️ M/L
• 58cm - 61cm ⬅️➡️ L/XL
• Tezina : 230g ⚖️
• Cena:19.99€||1199den
• Isprakamk so Kargo niz cella Makedonija🚚
• Kontakt 070613618 ♈️viber

Категорија: Спортска опрема и активности / Останато

Се продава од:

Winter Sports Shop Gostivar
https://www.google.com/maps/place/Winter+Sports+Shop+Gostivar/@41.7940871,20.9000103,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x135159b5cdaaccb5:0xd5b744254564c3bf!8m2!3d41.7940871!4d20.902199
Потврден огласувач
070613618
Испрати Е-маил до огласувачот

DRZAC ZA TELEFON ZA VELOSIPEDI, MOTOR ILI TROTINET

399 €

Kacigi za Velosiped DUNLOP, 52cm~61cm S~XL

20 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам