1 / 12
Peugeot 307 1.6 HDi,109ks,2007 god.
3.650 €
Денес 09:41

Карпош / Скопје

Марка:

Peugeot

Модел:

307

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2021

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Peugeot 307
1.6 HDi
80kw/109ks

Voziloto e vo TOP sostojba !!
Garancija na Km !!
Pokinato 202.000 km !!

Best Auto
ul.Kacanicki pat bb
Industriska zona Vizbegovo
Tel. 070229000
www.bestauto.mk
info@bestauto.mk

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

Best Auto
Kacanicki Pat bb, Vizbegovo
Потврден огласувач
070229000
Испрати Е-маил до огласувачот

Opel Astra 1.7 CDTi,110ks,2010 god.

0 €

Volkswagen GOLF 1.9 TDI, 4x4

70229000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам