1 / 1
Swiss Bike svajcarski velosipedi hitno 071337992
1.234.567.890 €
15.06.2021 14:19

Струга / Струга

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

Останато

Големина на рам:

Останато

Swiss Bike vi nudi svajcarski velosipedi vo odlicna sostojba so ekstra cena vredi da se vidi imame golem izbor Hitnooo Tel:071337992

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

edi
Потврден огласувач
070347181
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам