1 / 12
Volvo V50 1.6hdi 2011godina
5.600 €
Цената е фиксна
03.04.2022 19:56

Виница / Виница

Марка:

Volvo

Модел:

V50

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

140000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.11625

Сила на моторот:

84 kw / 114 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Voziloto e vo extra sostojba
Bez dopolnitelni vlozuvanja
So dva para gumi i bandasi letni i zimni
extra sostojba
Moze zamena so golf 6 ili drugo vozilo nad 2010 godina
Kontakt: 070938938 Mitko

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Viktor
Потврден огласувач
078349459
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам