1 / 7
Peugeot 206
2.500 €
13.06.2022 13:36

Берово / Берово

Марка:

Peugeot

Модел:

206

Година:

2006

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2022

Сила на моторот:

56 kw / 76 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Peugeot 206 1.4 benzin so atestiran plin i klima
Kontakt telefon 070-754-070

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Анѓелко
Потврден огласувач
070754070
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам