1 / 2
Termostatska cesma
6.000 МКД
17.06.2021 14:49

Охрид / Охрид

2 x Termostatski cesmi ne upotrebuvani
1x 6000 den
2x 10000 den

Категорија: Останато

Се продава од:

Naume
Потврден огласувач
075490115
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам