1 / 2
Куќа kuka
34.000 €
Цената не е фиксна
09.08.2022 18:41

Неготино / Неготино

Број на соби:

8

Квадратура:

170 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

321 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1972

Година на реновирање:

1972

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

v

Se prodava kuka, so cist imoten list,
informaci na 070-970-332 PETRE

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

petre
Потврден огласувач
070970332
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам