1 / 5
GOLEMA SILNA LAMPA P90
1.500 МКД
07.09.2022 16:22

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Bateriska lampa P90 so dve golemi baterii, emituva mnogu silna svetlina

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Справи / Опрема

Се продава од:

Top
Потврден огласувач
075 248 405
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам