1 / 1
KERAMICKI GURTNI/PAKNI/PLOCKI ZA DISK KOCNICA ZA VELOSIPED
500 МКД
Цената е фиксна
29.03.2022 10:40

Аеродром / Скопје

Odgovaraat za slednite tipovi na kocnici: Shimano XT/R M975/M966/M965,
SAINT M800,XT M775 M776/M765, SLX M665, HONE M601, LX M585,
DEORE M596/M595/M545/M535, M505, BR-R505/BR-S501/BR-S500/BR-T665/BR-T605

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Останато

Се продава од:

Vedran
Потврден огласувач
071236388
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам