1 / 1
TP-LINK 24-Port 10/100Mbps Switch
2.800 МКД
30.05.2023 13:37

Скопје Центар / Скопје

Poloven, ispraven switch so slednive karakteristiki:

https://www.tp-link.com/lk/business-networking/unmanaged-switch/tl-sf1024/#overview

Категорија: Компјутери / Останато

Се продава од:

Hristijan
Потврден огласувач
070789540
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам