1 / 12
Prodavam mountain bike "CANNONDALE" 28er.
400 €
Цената не е фиксна
21.06.2022 13:29

Струмица / Струмица

Испраќам по карго    

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

20 "

Prodavam dobro socuvan velosiped "CANNONDALE CONTRO" 28er. Ramot e aluminski so golemina 51cm/ 20"inci, L. Opremen e so: shimano hidraulicni Disk sopiracki 160/160mm, SCHWALBE Little Big Ben 28X1,50/700x38c gumi, shimano ALIVIO( zaden menuvac, 9 fazen shifter), shimano 9 fazna set zvezda. Velosipedot e vo besprekorna sostojba.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Risto
Потврден огласувач
070591591
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам