1 / 11
HONDA Civic 2.2 CDTI 140 ks. 2007 god
4.500 €
23.06.2022 08:26

Делчево / Делчево

Марка:

Honda

Модел:

Civic

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2021

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

HONDA Civic 2.2 CDTI 140 ks. 2007 god
So mnogu oprema I mnogu socuvano.
Kolata e uvezena I se plateni site davacki do registracija. 071 555 599

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Polovni avtomobili
Потврден огласувач
071555599
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам