1 / 1
Led sekvencijalni zmigavci za BMW
1.199 МКД
08.05.2022 01:03

Прилеп / Прилеп

Испраќам по карго    

Лед секвенцијални жмигавци за BMW
✅100% водоотпорни
✅Подолготрајни од стандардните жмигавци
✅Помодерен дизајн
✅Брзи и лесни за монтирање
Достапни за следните модели: E90 E91 E92 E93 E60 E61 E87 E81 E82 E83 E84 E88 E46

https://www.facebook.com/carstoremk

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Останато

Се продава од:

Daniel
Потврден огласувач
077878267
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам