1 / 12
Се издаваат апартмани и соби
25 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
22.08.2022 12:27

Струга / Струга

Вила Cherry се наоѓа во мирната и тивка населба Езерски лозја во Струга, на оддалеченост од само неколку чекори од прекрасното Охридско езеро.
Располага со апартмани, двокреветни соби и ресторанот за релаксација и одлична понуда на храна и пијалоци.
Бесплатен WI - FI низ целиот објект и бесплатен страничен паркинг за гостите од вилата.
Сите соби и апартмани имаат балкони и мини бар фрижидерчиња.
Вила Cherry е лоцирана на 4км од Струга и 13км од Охрид, а на 500м од вилата се наоѓа автобуска постојка за локолен превоз кој го има на секои 15тина минути.

За било какви дополнителни информации и резервации Ве молиме обратете се на 075 377 553 или на villacherry.mk@gmail.com

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Villa Cherry
Потврден огласувач
075377553
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам