1 / 3
Кожна јакна / Kozhna Jakna MacDouglas
2.199 МКД
Цената не е фиксна
01.09.2022 07:03

Скопје Центар / Скопје

Tип на облека:

Мантили и јакни

Големина:

56

Боја:

Кафена

Се продава кожна јакна - палто зимска од говедска кожа купена од Горица Трејд. Употреблива е и прилично здрава. На грбот има еден дел кој е малку изветвен и може да се смени на кројач кој работи со кожа. Сосема солидно парче облека која и како матеијал кожа има употреблива вредност.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

Урбан Медиа Репро
ул. Петар Поп Арсов бр. 12 лок. 1 Скопје
Потврден огласувач
070274925
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам