1 / 12
Bandasi so gumi za bmw e 90
300 €
04.12.2022 18:29

Битола / Битола

Тип на бандаж:

Алумински

Ширина:

8J

Дијаметар:

16

Дијаметар на дупка:

120

Број на дупки:

Со 5 дупки

Original Germanski 205 55 16 et 20 brigeston letni
Ne farbani bez grepka
Petokraki bmw 8j 225 45 17 et 20
So ovaj model distancer ne e potreben
Et 20 znaci poizvaden bandas za 2 sm ot standard. pozz
Ne mi nuditte zamena

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава од:

Tomce
Потврден огласувач
075723933
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам