1 / 1
Tocak velosiped
1 €
02.02.2023 16:34

Битола / Битола

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Детски

Големина на тркало:

12 "

Големина на рам:

10 "

Detski tocak vo odlicna sostojba
Cena po dogovor
075 873 388 Tome

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Tome
Потврден огласувач
075873388
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам