1 / 5
Одличен камион IVECO
4.900 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

14.09.2021 09:59

Битола / Битола

Се продава камион IVECO 420, 2008 ноември, шалтер, платформа, многу погоден за кипер. Камионот до пред 2 недели возеше Данска-Шведска, и е во одлична состојба, се функционира на него и е слезен од Европа ради немање шофер.

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава / Можна е замена од:

Kire Hristovski
Потврден огласувач
075207935
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам