1 / 7
Гарнитура за во двор
1 МКД
05.04.2023 21:23

Бутел / Скопје

Изработка на гарнитури за во двор
маса
2 фотељи
клупа
направени од железни профили 40x20 и дрво
заштитени од рѓа
инфо на
исто така правиме изработки од дрво и метал по ваша желба
070295181
070295181

Категорија: Дом и Градина / Градина / Мебел за во двор

Се продава од:

tiho
ul 30 radisani
Потврден огласувач
070295171
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам