1 / 11
Kukja so ploči tvrda gradba extra cena 078453511
1 МКД
Цената не е фиксна
26.09.2022 13:42

Битола / Битола

Број на соби:

11

Квадратура:

120 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

10 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

90

Година на реновирање:

2015

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Gorgi Sugarev br 17

Na ulica Gorgi Sugarev br 17
Golema samostojna Kukja cena evtina 078453511 moze da se vidi sekoj den

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

zj
Потврден огласувач
078453511
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам