1 / 2
Gletuvanje Moleraj
По Договор
12.10.2021 23:28

Ѓорче Петров / Скопје

Категорија:

Останато

Пол:

Машко

Образование:

Основно

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Албански

Компјутерски вештини :

Многу добро

Rabotime sekakov vid na gletuvanje i Moleraj

LEPENJE STIROPOLL, MREZHA, LEPAK, GLET, OPSHIVKI NA PROZORI, FARBANJE SO MRSNA BOJA

ZA INFO JAVETESE NA BR 075 275 508

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од: Претпријатие

Agron
Потврден огласувач
072551255
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам