1 / 12
Сместување во Центар Охрид - Villa Centar
450 МКД
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
28.09.2022 00:35

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Villa Centar Ohrid

Цени почнуваќи од 450 ден. (зависно од видот на студиото и перидот на престој), во центарот на градот!

Локација позади Охридска Банка кај пожарната, 300 м од центар.
https://goo.gl/maps/VpwFBHFLJz4LC7Lu7

Контакт и повеќе информаци, фотографии на фејсбук страницата Villa Centar OHRID или 070 425 572 или (исто така на Viber i Whatsapp) !
https://facebook.com/VillaCentarOhrid/

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Соби

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
078244575
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам