1 / 3
Prodavam velosiped
1 €
Цената не е фиксна
02.07.2021 11:35

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Женски

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

26 "

Se prodava velosiped nov kupen pred dva meseci
so garancija ,dimenzija 26 .

cena po dogovor
tel.za kontakt 070 977 886

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

aerodrom
Потврден огласувач
070977886
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам