1 / 1
Atraktivni placevi vo Star Dojran
30 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.01.2022 17:45

Дојран / Гевгелија

Квадратура:

5000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Agencijata za nedviznosti Dojran building invesments prodava poveke placevi na samoto ezero koi izleguvaat na glavnata ulica.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
078442933
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам