1 / 1
ЕКСТРА ЛОКАЦИЈА
1 €
28.07.2022 09:07

Гевгелија / Гевгелија

Квадратура:

8000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава нива КП 3125/1, на самиот автопат Гевгелија-Граничен премин
( веднаш до касино СЕНАТОР )
Нивата е вклопена во урбанистичкиот план за граничен премин на општина Гевгелија
Лице за контакт, Васе 077/511-188

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

vase
Потврден огласувач
077511188
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам