1 / 5
Velosiped M/29 Specialized Elite 2019 lesen
650 €
24.06.2022 13:20

Карпош / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

Останато

M ram za visina 170-180cm
2x10 Tiagra
Extra sostojba, karbonska viluska, tezina ~10kg

cela cpecifikacija ovde
https://www.specializedconceptstore.co.uk/product/13934/2019-men-s-sirrus-elite-alloy/

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

KiCo
Потврден огласувач
075733470
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам