1 / 7
AGREGATI KAPLAN POWER
1 €
19.11.2021 09:07

Кичево

Состојба на предмет
Нов

Gara Panels Kicevo e oficijalen uvoznik za Kaplan Power Turcija , kompanija za proizvodstvo na generatori za struja.
Vi nudime generatori za struja dizel
Od 3.5 kva do 1200 kva za domasna i industriska upotreba.
Istite gi imame dostapni na lager
1 godina garancija

Za podetalni informacii kontaktirajte ne na tel:
078321631 / 077515707

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

Dizel Agregati
Потврден огласувач
077515707
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам