1 / 1
Дизел генератор KAPLAN POWER 35kva
1 €
28.01.2022 14:10

Кичево

Состојба на предмет
Нов

Модел-KPR 035
Фреквенција-50
Гориво-Дизел
Бренд и модел на мотор RICARDO-K4100D
Бренд на алтернатор и модел KAPLAN POWER - KPR 035
Контролен панел-модел DSE 6020
Кабина - AK 10
1 години гаранција
Достапен веднаш

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

Dizel Agregati
Потврден огласувач
077515707
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам