1 / 1
Дизел генератор KAPLAN POWER 55kva
1 €
19.11.2021 09:07

Кичево

Состојба на предмет
Нов

Модел-KPR 075
Фреквенција-50
Гориво-Дизел
Бренд и модел на мотор-RICARDO-R4105IZLD
Бренд на алтернатор и модел-KAPLAN POWER - KPR 075
Контролен панел модел-DSE 6020
Кабина-AK 10
1 година гаранција
Достапен веднаш

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

Dizel Agregati
Потврден огласувач
077515707
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам