1 / 7
Novi Agregati KAPLAN POWER 35 kva / 55 kva / 75 kva / 275 kv
1 €
10.02.2022 09:38

Кичево

Состојба на предмет
Нов

Gara Panels Kicevo kako oficijalen uvoznik za Kaplan Power Turcija,vi nudime generatori za struja dizel
I benzin od 3.5 kva do 1200 kva za domasna i industriska upotreba.
✔️Dostapni na lager
✔️ 1 godinа garancija

Za podetalni informacii kontaktirajte ne na tel:
078321631 / 077515707

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

Dizel Agregati
Потврден огласувач
077515707
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам