1 / 3
AGREGATI KAPLAN POWER
1 €
28.01.2022 14:11

Кичево

Состојба на предмет
Нов

Dizel generatori
Od 3.5 kva do 1200 kva za domasna i industriska upotreba
✔️Dostapni na lager
✔️1 godinа garancija
Gara Panels
078321631 / 077515707

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

Dizel Agregati
Потврден огласувач
077515707
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам