1 / 12
Volkswagen GOLF 1.9 TDI, 4x4
70.229.000 €
22.07.2021 14:11

Карпош / Скопје

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2022

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Volkswagen Golf 1.9 TDI
77kw/105ks
2006 godina

Golfot e redovno servisiran i odrzavan, registriran do 11.03.2022 godina.
Voziloto e vo solodna sostojba !!

Best Auto
ul. Kacanicki pat bb
Industriska Zona Vizbegovo
Tel. 070229000
www.bestauto.mk
info@bestauto.mk

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

Best Auto
Kacanicki Pat bb, Vizbegovo
Потврден огласувач
070229000
Испрати Е-маил до огласувачот

Fiat Bravo 1.6 multijetdizel, 2009 god.

4200 €

Volkswagen POLO 1.4 TDI,UNITED, 2009 god.

3850 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам