1 / 3
Suzuki bandit 650
2.800 €
29.06.2021 14:29

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Suzuki

Вид:

Останато

Година:

2005

Модел:

Bandit 650

Километри:

40000

Ivica 076 589363

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Ивица
Потврден огласувач
076589363
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам