1 / 7
Elektricni sklopki - YU Proizvod
25 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.04.2023 19:30

Кочани / Кочани

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

PRAKJAM PO KARGO

Prodavam novi 3 sklopki za vklucuvanje i isklucuvanje na mashini.
Za profesionalni do 380 volti
Proizvedeno od Elektrosrbija - YU Standard

Cenata e za 1 parce

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

Metodi
Потврден огласувач
070213150
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам