1 / 4
Monofazen Elektromotor - AEG
50 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.04.2023 00:00

Кочани / Кочани

Испраќам по карго    

PRAKJAM PO KARGO

Prodavam poloven monofazen elektromotor od firmata AEG

Jacinata ja pisuva na edna od slikite

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

Metodi
Потврден огласувач
070213150
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам