1 / 5
NOVA Racna Brusalica/Brusalka - BOSCH 115
80 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.06.2022 12:10

Кочани / Кочани

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

PRAKJAM PO KARGO

Prodavam nova nekoristena racha brusalica/brusalka za brusen kame od 115mm - firma BOSCH

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Metodi
Потврден огласувач
070213150
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам