1 / 2
Citroen C4
3.100 €
17.06.2021 21:41

Виница / Виница

Марка:

Citroen

Модел:

C4

Година:

2005

Гориво:

Бензин

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2021

Сила на моторот:

0 kw / 0 ks

Kласа на емисија:

Останато

Se prodava Citroen C4 1.6 Benzin,servisirana so dokumenti za servis,novi letni i zimni komplet gumi, full 078 250 938

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Slavica
Потврден огласувач
078250938
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам