1 / 1
ПРОДАВАМ 2 БЕЛИ ДУПЛИ ЈАМБОЛИИ
2.000 МКД
18.09.2022 21:49

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Продавам 2 бели дупли јамболии, некористени, нови, сочувани, со димензии должина 2,20 и ширина 1,60, секоја по 2000 ден

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Ќебиња

Се продава од:

Снежана
Потврден огласувач
071258354
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам